Aktualizacja: 03.01.2018

Jesteś naszym 768847 gościem

!!! "TWOJE ŚWIATŁA - TWOJE BEZPIECZEŃSTWO" - BEZPŁATNA kontrola oświetlenia w pojazdach w najbliższe soboty na Stacji Kontroli Pojazdów w Bolesławcu !!! Zmiana rozkładu jazdy od 1 grudnia br. !!! SPRAWDŹ KLIMATYZACJĘ W NASZYM SERWISIE !!! Zapraszamy do nowo otwartego serwisu klimatyzacji w Bolesławcu, ul. Modłowa 8 (zajezdnia, obok Stacji Kontroli Pojazdów) !!! Zmiana cen biletów jednorazowych i miesięcznych na wybranych liniach i kursach !!!
 
 

Jeśli nie widzisz
menu kliknij
TU

 
 
  Rozkład jazdy
   

 • AKTUALNY ROZKŁAD JAZDY

  Zapraszamy do zapoznania z aktualnym rozkładem jazdy.

  Rozkład jazdy Bolesławiec >>

  Rozkład jazdy Lwówek Śląski >> • WAŻNA INFORMACJA

  PKS Bolesławiec informuje, że z dniem 2 stycznia 2018 r. zostanie wprowadzonych szereg zmian w regularnej komunikacji.

  Kliknij, aby otworzyć w formacie PDF
 • UWAGA:
  Informujemy, że wszelkie informacje dla Pasażerów korzystających z usług PKS w Bolesławcu zamieszczane są na stronie głównej witryny internetowej Spółki pod adresem pks.boleslawiec.pl

  Do prawidłowego wyświetlenia rozkładów wymagany jest program - np. Acrobat Reader - lub wtyczka do przeglądarki obsługująca format PDF.

  Legenda znajduje się na ostatniej stronie rozkładów jazdy.Wyszukiwanie połączeń w Ogólnopolskim Rozkładzie Jazdy e-podróżnikUwaga: Serwis e-podróżnik.pl udostępnia informacje o rozkładach jazdy tych przewoźników, którzy opublikowali swoje dane w serwisie e-podróżnik.pl.


 

 

 

 

 

 

 Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Bolesławcu Sp z o.o. 

© Copyrights by Biuro Usług Komputerowych FORYS 2003