Aktualizacja: 09.11.2017

Jesteś naszym 767847 gościem

!!! SPRAWDŹ KLIMATYZACJĘ W NASZYM SERWISIE !!! Zapraszamy do nowo otwartego serwisu klimatyzacji w Bolesławcu, ul. Modłowa 8 (zajezdnia, obok Stacji Kontroli Pojazdów) !!! Zmiana cen biletów jednorazowych i miesięcznych na wybranych liniach i kursach !!! ZMIANA NUMERÓW STANOWISK OD DNIA 7 LISTOPADA 2017r. !!! W SOBOTĘ 11 LISTOPADA 2017 r. KOMUNIKACJA AUTOBUSOWA BĘDZIE PROWADZONA JAK W NIEDZIELE !!!
 
 

Jeśli nie widzisz
menu kliknij
TU

 
 
  Rozkład jazdy
   

 • AKTUALNY ROZKŁAD JAZDY

  Zapraszamy do zapoznania z aktualnym rozkładem jazdy.

  Rozkład jazdy Bolesławiec >>

  Rozkład jazdy Lwówek Śląski >> • Informujemy, że w dniu 11 listopada 2017 r. (sobota) komunikacja autobusowa będzie prowadzona jak w niedziele.


 • UWAGA:
  Informujemy, że wszelkie informacje dla Pasażerów korzystających z usług PKS w Bolesławcu zamieszczane są na stronie głównej witryny internetowej Spółki pod adresem pks.boleslawiec.pl

  Do prawidłowego wyświetlenia rozkładów wymagany jest program - np. Acrobat Reader - lub wtyczka do przeglądarki obsługująca format PDF.

  Legenda znajduje się na ostatniej stronie rozkładów jazdy.Wyszukiwanie połączeń w Ogólnopolskim Rozkładzie Jazdy e-podróżnikUwaga: Serwis e-podróżnik.pl udostępnia informacje o rozkładach jazdy tych przewoźników, którzy opublikowali swoje dane w serwisie e-podróżnik.pl.


 

 

 

 

 

 

 Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Bolesławcu Sp z o.o. 

© Copyrights by Biuro Usług Komputerowych FORYS 2003